HIT MIESIĄCA. Szokujące informacje o Kaczyńskim! „To tak, jakby poszedł na urodziny Hitlera”. Cejrowski ostro komentuje zachowanie prezesa PiS

Jarosław Kaczyński oraz Wojciech Cejrowski. / foto: PAP/Prt Sc TVP Info
Jarosław Kaczyński oraz Wojciech Cejrowski. / foto: PAP/Prt Sc TVP Info

Wojciech Cejrowski od czasu, kiedy wyleciał z TVP Info w ostrych słowach komentuje działalność PiS-u. Znany podróżnik w swoim wpisie odniósł się do zachowania Jarosława Kaczyńskiego.

Przypomnijmy, że Wojciech Cejrowski został usunięty z TVP Info pod koniec listopada, wówczas miał „przemyśleć swoje zachowanie” i wrócić na antenę. Podróżnik od razu stwierdził, że nie ma zamiaru się podporządkować i tak jak przewidywał, na antenę nie wrócił.

W maju Wojciech Cejrowski zaangażował się na Twitterze i Facebooku, gdzie notuje ogromne zasięgi, we wsparcie dla Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Zareklamował między innymi Marsz Suwerenności i Marsz Nie dla Roszczeń, który odbył się 11 maja.

Wojciech Cejrowski odniósł się do słów Jarosława Kaczyńskiego. „Media Narodowe” przypomniały, co prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił podczas wywiadu w 2006 roku. Kaczyński przyznał wtedy, że odwiedził w 1988 roku sowiecką ambasadę, podczas obchodów rocznicy rewolucji październikowej.

Portal przypomina też, że Kaczyński jest jedynym czynnym politykiem w Sejmie, który odwiedzał ambasadę ZSRR. – Pewnie to Panów zdziwi, ale dostałem zaproszenie i poszedłem z ciekawości – mówił Kaczyński w wywiadzie-rzece udzielonym Michałowi Karnowskiemu i Piotrowi Zarembie.

Zachowanie Jarosława Kaczyńskiego w ostrych słowach skomentował podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski. – Na obchody rocznicy wielkiego ludobójstwa się nie chodzi, tak jak nie chodzi się na urodziny Hitlera. Nawet z ciekawości – napisał krótko były stały gość TVP Info.

Źródło: Media Narodowe/Twitter: Wojciech Cejrowski

Comments are closed.