Martyniuk wreszcie to powiedział! Syn króla disco-polo zdradził jak wyglądały jego oświadczyny

Daniel Martyniuk. / foto: Prt Sc InstaStories
Daniel Martyniuk. / foto: Prt Sc InstaStories

Daniel Martyniuk wreszcie zdradził jak wyglądały jego oświadczyny! Okazuje się, że syn króla disco-polo nie oszczędzał, a Ewelina powiedziała „tak” w pięknych okolicznościach.

O Danielu Martyniuku zrobiło się głośno na początku tego roku, kiedy miał się awanturować z policją. Ewelina wówczas wyprowadziła się do rodziców, ale zdaje się że po pół roku sytuacja wróciła do normy.

Daniel i Ewelina pobrali się w październiku ubiegłego roku. Wybranka serca syna króla disco-polo pochodzi z Wielkopolski i jest od niego sporo młodsza.

Już w lutym natomiast Daniel i Ewelina doczekali się dziecka, które nazwali Laura. Wnuczka Zenka Martyniuka została ochrzczona w kwietniu, a od tamtego czasu życie pary się zmieniło.

Na Instastories, gdzie Daniel jest bardzo aktywny opowiedział o tym, w jaki sposób się oświadczył. Okazuje się, że mężczyzna zdecydował się na romantyczną podróż balonem nad Biebrzą.

Para przeżyła niezwykłą podniebną przygodę, podziwiała rzekę, liczne rozlewiska, stada ptaków, dziesiątki łosi i bezkres dzikiej przyrody – relacjonuje „Super Express”.

Taka atrakcja to nie lada wydatek dla przeciętnego zjadacza chleba. Jednak dla syna popularnego muzyka, który już wcześniej chwalił się butami za dwa tysiące złotych, wydanie 800 złotych od osoby na taką atrakcję to nie był szczególnie duży wydatek.