Sąd staje w obronie Marcinkiewicza! Isabel z zakazem publikacji na temat byłego męża. Ogromne kary za złamanie postanowienia sądu

Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. Foto: PAP/ YouTube
Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. Foto: PAP/ YouTube

Serial rozwodowy Kazimierza i Isabel Marcinkiewicz trwa w najlepsze. Niedawno informowaliśmy o kolejnych problemach byłego premiera, tym razem to jego była żona ma kłopoty. Sąd zakazał jej bowiem publikacji na temat „Kaza”.

Internetowe wpisy obydwu stron od dawna rozgrzewają komentujących, którzy wprost czekają na nie, jak na kolejne odcinki ulubionego serialu. Niestety dla nich, ze strony Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz nie przeczytamy już nowych „wylewów” dotyczących braku płatności alimentów.

Sąd zgodził się bowiem z wnioskiem Kazimierza Marcinkiewicza i zakazał jakichkolwiek publikacji treści o byłym mężu. Jeśli takowe postanowienie zostanie złamane to Isabel zmuszona będzie zapłacić nawet 10 tysięcy złotych kary.

Według dziennikarzy Super Expressu, kobieta zdecydowanie nie zgadza się z postanowieniem sądu i złożyła już skargę w tej sprawie. Jej zdaniem, decyzja podjęta przez wymiar sprawiedliwości jest skrajnie niesprawiedliwa.

Była żona premiera wniosła również wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec sędziego, który jej zdaniem był „stronniczy”.

Jak można nie wykonywać wyroku sądu i jeszcze pozywać wierzyciela?! (…) Nigdy, przenigdy nie daj się zastraszyć! – pisze Isabel na swoim profilu facebookowym.

Rażącym jest (…) wskazanie kwoty zabezpieczenia i zgoda na niniejszą kwotę (…) Sędzia przychylił się do tej kwoty nie bacząc na sytuację, że pozwana jest osobą niepełnosprawną i niemającą stałych przychodów – możemy przeczytać we wniosku złożonym przez kobietę.

Sam Kazimierz Marcinkiewicz, jak dotąd, nie skomentował sprawy.

Źródło: SE.pl / NCzas.com

 

24 KOMENTARZE

  • Wlaasnke, a pfu. Wredna baba, ta Iza bell,. Zabrac, meza zonie, ii dzieciom ojca ,a jeszcze o kase sie upominac?. Jak Pan Marcinkiewicz byl wRzadzie i slawny ,, na fali,, , to bylo ok a jak zniknal ze sceny i kiepska emefhturka tylko rzadowa, to rozwod i komornik o alimenty.. Wes sie cfaniaro za robote. Trzymaj sie Panie Marcinkiewicz. Cala Meska Polska jest z Tobom . . Daj jej 500 plus i niech sie otczepi🙄

   • Odpowiedź do tak uważam ,ten pan już nie był w rządzie tylko na dobrej posadzie w banku w Londynie i to taki mały szczur .

  • No mam nadzieję że to już koniec tego żenujacego spektaklu – małego Kazia i wiejskiej poetki z Brwinowa. Nikogo nie obchodzi brudne pranie Marcinkiewiczow. Zmień kobieto nazwisko,jak taki niedobry mąż, nie ślizgaj się na jego nazwisku, bo będzie większy wstyd jak sam Ci je odbierze.

 1. ochydne geby, brakuje redaktorkom w Polsce cos takiego jak hollywoodskie smieci,by miec o czym pisac i wyciagac ich brudy, to jako erzac wrzucacie takie kanalie.

 2. :D:D:D tak go kopie po jajach że nawet sąd się ulitował. Brawo Isabell, Walcz o swoje !!!

 3. ja to nie rozumiem jak można płacić alimenty na obcego babsztyla, przecież za chwile nikt sie nie będzie chciał wiązać na „stałe”… ino karta rowerowa

  • Kaz to kur..iarz, miał rodzinę to mu się w doopie zachciało miodu szukać. Pech chciał że Isabelle przydarzył się wypadek a już byli po ślubie. Zgodnie z prawem mąż musi wspierać żonę, inaczej to byście tylko dzieci robili i odchodzili zostawiając nam wychowanie, więc sąd zasądził alimenty.

   • No tak, ale takie przykłady pokazują właśnie, że małżeństwo nie ma sensu po to żeby nie znaleźć się w takiej sytuacji.
    Ten i inne podobne przykłady i ja i moja żona wałkujemy synom jako przestrogę przed formalnym związkiem z kobietą. Konkubinat – tak, ślub – nie.
    Czasy się zmieniły, małżeństwo to śpiew przeszłości i w obecnej sytuacji prawnej jest bez sensu.
    To zresztą nie Marcinkiewicz wniósł o rozwód.
    Pozostaje nic innego niż tylko robić dzieci i odchodzić, najlepiej na wakacjach, żeby ślad wszelki zaginął.

   • Skoro Iza bel, mkala wypadek, to , jezeli ma znaczny uszczerbek, na zdrowiu, a w zwiazku z tym, ma jakas rente z ZUSu. Jezeli nie wypracowala sobie, to ma prawo ubiegac sie oo II , przynajmnieh Grupe Njepelnksprawnosci Umiarklwanej, a wiec Staly Zasilek z MOPsu,. Tez bym, nie placil, nie majac z nia dzieci Obcej Babie, leniuchowi ,. Dziadkowi sie mlodego cialka zachcialo, wiec wiem, ze Jego Wina,ale kase placic?🤔

   • Taa Doopa, tez wiedziala, ze ma facet, zone , dzieci,. Zabrac Zonie Meza, aa Dzkeciom Ojca, dla Kasy,. Wyrafinowana Egoistka,. Powyzej 500 plus, nic sie nie nalezy. Niech wystapi oo 400p tgsiace dozywotniej re nty. Pan Premier Wszystkim Daje,. Zwlaszcza Niesprawnym Porzuconym. Kochankom. 🙄,

   • Amarirlle jestes głupia jak typowa alimenciara. W demokracji dzieci wychowuje tzw panstwo. A pieniądze na to bierze ( np fundusz alimentacyjny, 500+ ) z podatków wypracowywanych przez mężczyzn.

 4. napisałem jakiś czas temu na ten i podobne tematy felieton, można zajrzeć, jak kto ciekawy: att.neon24.pl/post/148861,miedzy-szczekami-zarlacza-zezabell-a-mieczem-osleplej-temidy

 5. Gdyby Kazio nie był obecnie wrogiem pisuaru, chora umysłowo kobieta rezydowała by w psychiatrkowie.
  To jest Polska właśnie.

 6. Te baby wszystkie już takie są. A bynajmniej zdecydowana większość. Kasę wydawać – tak, Pracować – nie. A jak która pracuje to „są to pieniądze na moje własne potrzeby.”Mężczyzna musi sam zarobić na utrzymanie domu i rodziny. W zamian Niebieska Karta albo sex raz na pół roku i to trzeba sobie zasłużyć. Nic dziwnego, że w Polsce wskaźnik urodzeń jest na poziomie 1,3-1,4. Rozwydrzenie kobiet doprowadzi do zagłady tego kraju. Miało być równouprawnienie a ja tu widzę same przywileje dla kobiet. W tej sytuacji każdy zdrowo myślący mężczyzna trzyma się z dala od jakichkolwiek ślubów.

  • Hehehe dokładnie tak. Mam 37 lat, jestem wolnym strzelcem, wszyscy żonaci w firmie mi zazdroszczą. Jak nie nowych pań (które trzeba umieć trzymać w szachu), to nowych zabawek (dosłownie) dla dużych dzieci. Ich niestety nie stać, a mi nikt w portfel nie zagląda. Chłopy, nie żeńcie się, NIE WARTO! POZDROWIENIA

  • Zboczeńcy to proletariat lewicy. Tzw kobiety – zarówno lewicy jak I ktyptolewicy ( pis, po, psl itd). Dlatego mają tak duzo niezasłużonych praw. Udeza to im do glowy i wzmaga postawy roszczeniowe. Fundusz alinentacyjny I 500 + pozwala niepracyującej kobiecie wyżyć bez mężczyzny ( za jego podatki) . Jaką wartość ma mezczyzna ? Mam ponad 80-letnia babke, urodzila 5 dzieci . Stuka sie w głowe kiedy słyszy o 500+, bazplatnych lekach, wyprawkach ,funduszu alimentacyjnym itp.

Comments are closed.