Dramat Krzysztofa Krawczyka! Badania ujawniły prawdę. Już nie będzie wyglądał tak samo

Krzysztof Krawczyk. / foto: YouTube
Krzysztof Krawczyk. / foto: YouTube

To prawdziwy dramat ponad 70-letniego Krzysztofa Krawczyka. Badania popularnego muzyka, którego przeboje znają chyba wszyscy Polacy, nie wypadły najlepiej i Krawczyk będzie musiał dokonać radykalnych zmian. Muzyk nie będzie już wyglądał tak jak wcześniej!

Krzysztof Krawczyk to żywa legenda polskiej muzyki. Popularny piosenkarz, autor takich hitów jak „Za Tobą pójdę jak na bal”, „Mój przyjacielu”, czy „Chciałem być”, udał się na specjalistyczne badania. Wyniki pokazują, że Krawczyk będzie musiał radykalnie zmienić swoje życie.

Krawczyk udał się do ortopedy, a wszystko przez problemy z lewym biodrem, w którym dokuczał mu potworny ból. Muzyk obawiał się, że będzie czekać go operacja, na szczęście jednak stan jego zdrowia nie jest aż tak zły.

Badania wykazały, że stawy Krawczyka są w porządku, problemem są natomiast zbędne kilogramy. Okazuje się, że popularny muzyk będzie musiał przejść na dietę i porządnie schudnąć.

Krzysztof nie zrezygnowałby z mięsa, ale zamiast żeberek i kotletów schabowych robię mu pulpeciki z indyka i zupy na samych warzywach. Wyjątkowo dodaję do nich drobniutki makaron. Na końcu gotowania łyżkę masła albo oliwę, mało solę i dodaję świeżą zieleninę. Krzysiu uwielbia takie dania – zdradziła Ewa Krawczyk w rozmowie z „Na Żywo”.

Okazuje się, że muzyk już wdrożył zalecenia w życie i chudnie jak szalony. W ciągu dwóch miesięcy stracił 10 kilogramów wagi! Oczywiście tak poważna zmiana diety, nawyków żywieniowych i nagłe schudnięcie sprawią, że Krawczyk nie będzie już wyglądał tak samo jak wcześniej.

Źródło: Super Express/Na Żywo