Islam w natarciu! W Norwegii niektóre automaty z napojami są nieczynne. Wszystko z powodu Ramadanu

Muzułmanie modlą się na ulicach brytyjskich miast. Zdj. ilustracyjne. Źródło: Twitter
Muzułmanie modlą się na ulicach brytyjskich miast. Zdj. ilustracyjne. Źródło: Twitter

W Europie jest coraz więcej muzułmanów. Widać to doskonale na przykładzie państw skandynawskich. Ostatnio w Norwegii doszło do absurdalnej sytuacji związanej z islamizacją kraju.

Na dworcu w Oslo automat z napojami został wyłączony na czas od świtu do zmierzchu. Wszystko to z powodu Ramadanu, który obchodzą muzułmanie.

Ramadan to ścisły post, z którym wiąże się wiele zakazów. Jednym z nich jest brak możliwości spożywania posiłków przez wyznawców Allaha.

Nietrudno się jednak domyśleć, że nie wszyscy mieszkańcy Oslo obchodzą Ramadan. Nie można jednak traktować poszczącego automatu jako ciekawostkę. Jest on bowiem kolejną oznaką postępującej islamizacji Norwegii.

Automat ten znajduje się na dworcu, a więc w przestrzeni publicznej. Pomysłodawcą wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z niego chodziło chyba jednak bardziej o narzucenie swojej woli większości aniżeli o poszanowanie praw mniejszości.

Najciekawszym aspektem w całej sprawy jest jednak decyzja operatora automatu, który zgodził się na wyłączenie urządzenia na kilka godzin przez cały okres Ramadanu. Widać dla niego ważniejsze są zwyczaje muzułmanów niż zysk i zaspokajanie potrzeb większości obywateli.

Źródło: document.no

11 KOMENTARZE

   • I dlatego jestem dumny z tego że głosowałem na PiS. Popatrzmy na ulice, coraz wiecej polek wybiera arabow i hindusow! Polacy smierdza i sa brudni to polki wola egzotycznych przybyszy! Tak trzymac polki!

     • To polacynsie nie myją, wali im z mordy jak z obytu prosiaka. Dlatego polki brzydzą sie polaków, a taki arab lub murzyn, aaaaa to co innego, piękny, zadbany, czysty, zbudowany niczym dzieła Fidiasza i do tego maja większe kindybały niż polaczki.
      Taki siurek polaczka to jest mały, cienki i do tego nie chce stawac. Za to potezna murzynska maczuga jest majestatyczna i wspaniała! Dlatego polki brzydzac sie pocałować polaka murzynom robią laski, daja sie im zapładniać.

 1. Prywatna firma ma prawo zrobić co jej sie podoba, jak chce zamknąć automatybz powodu jakiegoś świeta to ma do tego swiete prawo.

 2. Co w tym dziwnego? Większość zawsze decyduje o mniejszości a tak właśnie się dzieje w Europie zachodniej, gdzie biały człowiek, nie wyznający pedofilskiego islamu, staje się mniejszością we własnym kraju…

Comments are closed.