Kryzys między kochankami w Big Brother. Madzia ma już dość

Madzia Wójcik, Big Brother fot. instagram.com/madzia.wojcik.bb
Madzia Wójcik, Big Brother fot. instagram.com/madzia.wojcik.bb

Ostatnie dni były dla mieszkańców domu Wielkiego Brata były niezwykle gorące, nie tylko z powodu temperatury na zewnątrz. Szczególnie iskrzy pomiędzy Madzią i Olehem. Napięcie to dotyczy różnic pomiędzy zakochanymi, które są coraz bardziej widoczne.

Oleh nie może zaakceptować tego, że jego wybranka ma przyjaciół homoseksualistów. Stał się również bardzo zaborczy i zazdrosny.

Dodatkowo, Oleh jest coraz bardziej zdenerwowany obecnością Łukasza w programie. Nie do zniesienia jest dla niego fakt, że Madzia spędza dużo czasu z Łukaszem.

– My spędzamy czas jak przyjaciele, bawimy się, śmiejemy, ale to nie jest kolejny powód do dramy i scen zazdrości – przyznał Darłak.

Do sprawy odniósł się również Bartek, który powiedział: – Oleh jest bardzo zazdrosny, wręcz chorobliwie. Dopóki tutaj będzie trójca – Madzia, Oleh, Łukasz to tak będzie.

Madzia natomiast jest osobą bardzo wrażliwą i przeżywa tę sytuację. Nie rozumie dlaczego Oleh nie pozwala przyjaźnić się jej z Łukaszem.

Źródło: teleshow.wp.pl

6 KOMENTARZE

  1. Niech Oleh zlikwiduje tego waginosceptyka przed kamerami. Będzie moim HERO :D

  2. Kiedyś, gdy jeszcze telewizja trzymała jakiś poziom to w polsatowskim reality show Bar występował syn Korwin-Mikkego. To były czasy. Teraz w takich programach to tylko same zboczeńcy.

  3. A co Madzie dyma Wielki Bruder? W pysk ja dyma! Przestancie z tym kazirodczym serialem dla debili!!! „Zeby was okupowac najpierw trzeba was zdemoralizowac”

Comments are closed.