Okrutny skandal w TVN! Wyciekły tajne informacje o uczestnikach „Big Brothera”. Woleliby, żeby nie ujrzały światła dziennego

Oleh i Magda z programu
Oleh i Magda z programu "Big Brother". / foto: Prt Sc TVN

„Big Brother” nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio uczestnicy dowiedzieli się o sobie nawzajem faktów, które z całą pewnością będą miały wpływ na ich dalszą znajomość. Szczególnie chodzi o Madzię i Oleha.

Po wygraniu jednego z ostatnich zadań Radek, Bartek i Oleh mogli w nagrodę poznać m.in. szczegóły z życia seksualnego pozostałych uczestników – Madzi, Łukasza i Igora. Jak się okazało, fakty te były dla niektórych zaskakujące.

Otóż zgodnie z ujawnionymi informacjami, Igor miał 20 partnerek seksualnych, a ponadto współżył z dziennikarką podczas wywiadu. Zdumiewające były także fakty dotyczące Madzi, która miała 4 partnerów i 2 partnerki. Oprócz tego okazało się, że zakochuje się w gejach. Ta informacja sprawiła, że Oleh naprawdę się rozzłościł, tym bardziej że od jakiegoś czasu Madzia zbliżyła się do Łukasza, który jest osobą biseksualną.

Jeżeli idzie o Łukasza, to pojawia się tutaj kolejny zaskakujący fakt. Otóż miał on dwukrotnie stracić dziewictwo – w wieku 17 i 20 lat.

Źródło: plotek.pl