Wojewódzki oburzył internautów. „Król TVN” w absurdalnej pozie reklamuje produkt dla starszych [FOTO]

Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram
Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram

Kuba Wojewódzki nie przestaje korzystać z wykreowanego wizerunku i podpisuje kolejne kontrakty reklamowe. Tym razem na Instagramie promuje produkt siedząc… na oparciu ławki.

Gwiazdor TVN ostatnio znany jest z promowania pewnej sieci komórkowej. Za wystąpienie w reklamie miał zainkasować 2 miliony złotych. Postanowił jednak przyjąć kolejne zlecenie.

Wojewódzki udostępnił na Instagramie zdjęcie. Ma założone rolki, które trzyma na ławce, a sam siedzi na jej oparciu. Dodatkowo lokuje produkt, który dedykowany jest dla osób obciążających stawy, zmagających się z nadwagą i otyłością oraz ogólnie ludzi starszych.

Internauci głównie zwrócili uwagę na sposób, w jaki siedzi król TVN. – Na oparciu ławki a nie na ławce… Nie przystoi tak staremu facetowi, fujj – napisał jeden z komentujących.

Wojewódzkiemu „oberwało” się również za sztuczność zdjęcia. – Ważne że masz zapasowe, jakby się pierwsze zepsuły od siedzenia – zauważył internauta, odnosząc się do leżącej pary rolek.

Niektórzy nie omieszkali również wypomnieć Wojewódzkiemu jego sędziwy wiek. – Odpowiedni produkt dla odpowidniej osoby w odpowiednim wieku.