Tego nie pokażą w reżimowej TVP. Dług Polski rośnie w zastraszającym tempie!

Pieniądze/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Pieniądze/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

Reżimowa telewizja zawiadywana przez prezesa Kurskiego buduje propagandową wizję Polski jako państwa dobrobytu. W TVP pomija się wszystkie złe informacje, lub manipuluje się nimi tak, aby były pokazane pozytywnie. Tego jednak nie będą mogli dłużej ukrywać – w I kwartale 2019 r. dług rósł w rekordowym tempie 232,7 mln zł dziennie i są to niewyobrażalnie wielkie pieniądze.

Tych informacji nie można było dłużej ukrywać, polityka rozdawnictwa zbiera powoli swoje żniwo i niedługo będą jej żałować zarówno biorcy świadczeń wszelakich jak i płatnicy. Ministerstwo Finansów ujawniło, że na koniec pierwszego kwartału państwowy dług publiczny pierwszy raz w historii przekroczył barierę biliona złotych i wyniósł 1.005,26 mld zł. To niewyobrażalnie duża suma – spłacać ją będą kolejne pokolenia, a już niedługo zadłużenie odbije się również na życiu codziennym Polaków.

Dodać do tego trzeba również, że w I kwartale 2019 r. dług rósł w rekordowym tempie 232,7 mln zł dziennie! Sumy te pokazują skalę rozdawnictwa i wydawnictwa naszych pieniędzy. Rząd zabiera polakom środki w podatkach i zupełnie później nie szanuje tych pieniędzy.

Trudno sobie wyobrazić jak można utopić aż tyle pieniędzy. W porównaniu z końcem 2018 roku dług ten urósł o 20,94 mld zł. Czy można zauważyć jakieś konkretne inwestycje na które przeznaczono te sumy? Czy jednak zostały one wykorzystane populistycznie i doraźnie? Wydaje się, że niestety to drugie.

Wszystkie długi będzie trzeba w końcu spłacić i tego powinni się obawiać Polacy, ponieważ gdy ten moment nastąpi to wszyscy to odczujemy.

Źródło: Niewygodne.info.pl