Meghan Markle, książę Harry i Archie/fot. PAP/PA
Meghan Markle, książę Harry i Archie/fot. PAP/PA
REKLAMA

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami 6 maja. Od tamtej pory Archiem opiekowała się głównie księżna oraz jej matka. Teściowa Harry’ego wróciła już jednak do Stanów Zjednoczonych. Teraz Meghan postanowiła skorzystać z pomocy obcej osoby.

Meghan po raz pierwszy po porodzie pojawiła się oficjalnie 8 czerwca, podczas oficjalnych obchodów urodzin królowej Elżbiety II. Królewska biografka, Katie Nicholl przyznała, że księżna Sussex nie wróciła po porodzie tak szybko do formy, ponieważ nie spieszyła się do ciężkich treningów. Zamiast tego Meghan cieszy się narodzinami synka. – Jest łaskawa dla siebie – oceniła Nicholl.

REKLAMA

Meghan nie ma jednak łatwo. W nocy wstaje co kilka godzin, żeby nakarmić Archiego. – Najwyraźniej jest bardzo głodnym dzieckiem – żartowała biografka.

Nicholl ujawniła także sekret pary książęcej. Okazuje się bowiem, że Meghan i Harry postanowili zatrudnić nianię dla Archiego. – Słyszałam od bardzo wiarygodnych źródeł, że nowa niania, która została zatrudniona przez Sussexes, musiała podpisać dość obszerną umowę o zachowaniu poufności – mówiła. Jak podkreślała biografka, nie jest to niania na nocne zmiany i każde zawołanie.

Źródło: Entertainment Online

REKLAMA