Pikantne zdjęcia z sypialni byłej Kulczyka. Półnaga Przetakiewicz szuka „wiary i wsparcia” [FOTO]

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk. / foto: PAP
Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk. / foto: PAP

Była partnerka ś.p. dr Jana Kulczyka, Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie pikantne zdjęcie ze swojej sypialni. Leży półnago na łóżku z książką w ręku. Wedle instagramowego opisu, nosi się z zamiarem napisania własnej pozycji o „erze nowych kobiet”.

Celebryci to bardzo dziwne osoby – zdaje im się, że skoro są już celebrytami to posiedli wszelkie talenty. W ich głowach roi się dziwne przekonanie, że wraz z popularnością pozyskali umiejętności śpiewania, gotowania, tańczenia etc.

Niektórym jednak ręce urosły jeszcze bardziej i chcą sięgać jeszcze dalej – chcą pisać poradniki, mówić innym jak mają żyć, pisać książki i wypowiadać się na tematy z zakresu socjologii, politologii czy psychologii.

Jednym słowem zaczynają brać się za coś o czym nie mają bladego pojęcia, a czym mogą komuś zaszkodzić. Bo jeśli ktoś z jakimiś zaburzeniami rzeczywiście sięgnie, szukając pomocy, po książkę napisaną przez celebrytkę i weźmie sobie do serca jej, to bardzo możliwe że jedynie mu się pogorszy.

Teraz była Kulczyka również chce napisać książkę. Ma ona opowiadać o „erze nowych kobiet” i nieść pomoc kobietom właśnie. Wypada tylko bać się efektów, które może przynieść.

Poniżej instagramowy wpis celebrytki (pisownia oryginalna):

SZUKAM WASZYCH HISTORII♥️ Szukam ciekawych historii, które udowodnią, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Pomogą, dadzą wiarę i nadzieje innym kobietom w podobnej sytuacji. Mądrą radę 🙏 Stało się! Będzie książka. Powstanie rownież program. Ale nie o mnie, a o Was. To będą Wasze historie, bo to WY JESTEŚCIE NAJWIĘKSZYMI INSPIRACJAMI. Odkąd powstała #EraNowychKobiet, codziennie poznaje Wasze doświadczenia, to wszystko, przez co musiałyście przejść, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteście dziś. By znów cieszyć się życiem. Potrafiłyście znaleźć wyjście z pozoru beznadziejnej sytuacji, co może być dla innych radą na wagę złota‼️Udowodniłyście, ze NIE MA SYTUACJI BEZ WYJŚCIA‼️ Takich kolejnych historii szukam. Podziwiam Waszą MĄDROŚĆ, SIŁĘ i ODWAGĘ. Dziękuję, że chcecie opowiedzieć swoją historię, bo właśnie ona może zmienić komuś życie. To jest TROSKA i WSPARCIE. Wspólnie pokażemy, że SZCZĘŚCIA MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ! Jeżeli masz takie doświadczenia wyślij proszę krótki opis na adres mailowy [email protected] Spotkajmy się i opowiedzmy o Tobie ♥️ pomóżmy innym ♥️

View this post on Instagram

SZUKAM WASZYCH HISTORII♥️ Szukam ciekawych historii, które udowodnią, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Pomogą, dadzą wiarę i nadzieje innym kobietom w podobnej sytuacji. Mądrą radę 🙏 Stało się! Będzie książka. Powstanie rownież program. Ale nie o mnie, a o Was. To będą Wasze historie, bo to WY JESTEŚCIE NAJWIĘKSZYMI INSPIRACJAMI. Odkąd powstała #EraNowychKobiet, codziennie poznaje Wasze doświadczenia, to wszystko, przez co musiałyście przejść, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteście dziś. By znów cieszyć się życiem. Potrafiłyście znaleźć wyjście z pozoru beznadziejnej sytuacji, co może być dla innych radą na wagę złota‼️Udowodniłyście, ze NIE MA SYTUACJI BEZ WYJŚCIA‼️ Takich kolejnych historii szukam. Podziwiam Waszą MĄDROŚĆ, SIŁĘ i ODWAGĘ. Dziękuję, że chcecie opowiedzieć swoją historię, bo właśnie ona może zmienić komuś życie. To jest TROSKA i WSPARCIE. Wspólnie pokażemy, że SZCZĘŚCIA MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ! Jeżeli masz takie doświadczenia wyślij proszę krótki opis na adres mailowy [email protected] Spotkajmy się i opowiedzmy o Tobie ♥️ pomóżmy innym ♥️ #eranowychkobiet

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Źródło: Instagram