Mega zaskoczenie w „Big Brotherze”! Oświadczyny na antenie TVN

Magda Wójcik. Foto: Instagram
Magda Wójcik. Foto: Instagram

Pierwsza po wielu latach edycja „Big Brothera” dobiega końca. Już w niedzielę 16 czerwca odbędzie się wielki finał. Podczas przygotowań do niego doszło do zaskakującej sytuacji!

Magda Wójcik była bardzo niepocieszona strojem, jaki został dla niej przygotowany na wielki finał. Otrzymała od Wielkiego Brata srebrną, cekinową sukienkę mini z głębokim dekoltem oraz beżowe sandałki.

Ja tak nie wyjdę. To jest prima aprilis chyba – komentowała, gdy przymierzyła swoją kreację. Stwierdziła, że w takim stroju nie będzie czuła się komfortowo. Niewygodny strój sprawi, że podczas finału będzie się stresowała jeszcze bardziej niż zwykle.

Magdę pocieszał Igor. Zasypywał ją komplementami. – Ślicznie wyglądasz. Piękna, elegancka kobieta – mówił. Po czym zrobił coś, czego jeszcze w domu Wielkiego Brata nie było.

Uklęknął przed koleżanką, chwycił jej dłoń i bez ogródek zapytał: „Wyjdziesz za mnie?”. Magda ewidentnie była onieśmielona i zaskoczona.

No może kiedyś – odpowiedziała Igorowi, po czym na jej twarzy zagościł uśmiech i choć przez chwilę nie musiała myśleć o nieodpowiedniej kreacji na finał.

Czy Oleh będzie zazdrosny?

Źródło: se.pl

Reklama / Advertisement