Elita ze szkół państwowych przemówiła. Dyrektorka szkoły i polonistka życzy Kaczyńskiemu „seksu z Rydzykiem”

Jarosław Kaczyński i o. Tadeusz Rydzyk CSsR/fot. PAP/Tomasz Gzell
Jarosław Kaczyński i o. Tadeusz Rydzyk CSsR/fot. PAP/Tomasz Gzell

Nauczyciele, wychowujący kolejne pokolenia powinni trzymać poziom. Już w ogóle powinno się tego wymagać od dyrektorów. I szkoły państwowe trzymają poziom, szkoda tylko, że niewiarygodnie niski. Postanowiła udowodnić to dyrektorka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach.

Z okazji urodzin naczelnika państwa na Twitterze i Facebooku pojawia się wiele ciekawych wpisów. Jedne są bardziej błyskotliwe, inne mniej. Kaczyńskiego nie wszyscy lubią, jego polityka jest kontrowersyjna, a wiele pomysłów wydaje się być zaczerpnięta wprost z systemu słusznie minionego.

Istnieją jednak zawody po przedstawicielach których wymaga się pewnej klasy. Takim zawodem jest na przykład nauczyciel. Niestety w Polsce szkolnictwo państwowe i jego funkcjonariusze stoją na niesamowicie niskim poziomie. Postanowiła przypomnieć o tym pewna dyrektorka i (jak na ironię) polonistka.

W jej życzeniach skierowanych do najsłynniejszego polskiego prezesa zawierały się „emerytura polityczna, lot na księżyc, szampon na łupież, seks z Rydzykiem”.

Cóż za klasa Pani Dyrektor, brawo!

Źródło: Twitter

Reklama / Advertisement