Pękają kolejne granice podłości. „Politolog” Jabłoński publikuje zdjęcie martwego prezydenta Kaczyńskiego [FOTO]

Wojciech Jabłoński opublikował pod.le, nieludzkie zdjęcie martwego prezydenta. Foto :Twitter
Wojciech Jabłoński opublikował pod.le, nieludzkie zdjęcie martwego prezydenta. Foto :Twitter

W walce politycznej zaczyna być już dozwolone wszystko. Wojciech Jabłoński, politolog opublikował na Twitterze pośmiertne zdjęcie Lecha Kaczyńskiego leżącego w trumnie.

Wojciech jabłoński niegdyś znany politolog i pracownik Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi obsesyjna wojnę z PiS. Jego komentarze przekraczają wszelkie granice dobrego smaku. Teraz przesunął jeszcze granice podłości.

Na Twitterze opublikował pośmiertne zdjęcie Lecha Kaczyńskiego. Widać na nim okaleczoną w katastrofie smoleńskiej twarz prezydenta. Jabłoński opatrzył zdjęcie podpisem „Niosła go Polska”.

Publikacja wywołała szok nawet wśród polityków opozycji, którzy chcą zgłosić sprawę na prokuraturę. Internauci nie pozostawiają na Jabłońskim suchej nitki. Komentarze pod jego twittem w większości nie nadają się do cytowania, ale są w pełni uzasadnione.

Wielu internautów podejrzewa Jabłońskiego o chorobę psychiczna, bo rzeczywiście trudno zrozumieć jego obsesję i to, że człowiek o zdrowych zmysłach mógłby zrobić coś takiego.

Nie będziemy zamieszczać komentarzy pod publikacją, bo musielibyśmy naruszyć cześć i szacunek należne osobom zmarłym publikując jednocześnie zdjęcie prezydenta

Oczywiście ten podły człowiek opublikował zdj. bez cenzury. Ją dodaliśmy z szacunku dla zmarłego.