Te oświadczyny kosztowały fortunę! Syn Zenka Martyniuka zdradził, w jakich okolicznościach poprosił żonę o rękę

Daniel Martyniuk z żoną oraz Zenek Martyniuk. / foto: Instastories/YouTube

Syn Zenka Martyniuka zdradził na InstaStories, w jakich okolicznościach oświadczył się swojej żonie Ewelinie. Tanio nie było! Daniel zorganizował lot balonem i wręczył pierścionek kilkaset metrów nad ziemią.

Związek Daniela i Eweliny niewątpliwie należy do burzliwych. Syn Zenka Martyniuka zdążył w ciągu roku wziąć ślub i rozstać się z ciężarną żoną. Ostatni rok nie był dla niego łatwy. Syn króla disco polo został też oskarżony o posiadanie narkotyków.

Na szczęście nowy rok przyniósł więcej pozytywów. W lutym na świat przyszła córeczka Eweliny i Daniela. Znacznej poprawie uległa także ich relacja i wszystko wskazuje na to, że wewnętrzny kryzys w rodzinie Zenka Martyniuka został zażegnany.

Teraz Daniel wspomina, jak oświadczył się Ewelinie. Para zaręczyła się 1 lipca, po zaledwie kilku miesiącach od poznania. Ślub odbył się po nieco ponad roku znajomości. Niedługo minie pierwsza rocznica zaręczyn i pewnie dlatego Daniel postanowił wyjawić ich kulisy.

Okazuje się, że syn lidera zespołu Akcent postanowił zaskoczyć swoją dziewczynę i zorganizował… lot balonem nad Biebrzą. Ewelina podobno była zachwycona widokami. Gdy para wzniosła się już kilkaset metrów nad ziemię, Daniel wyjął pierścionek i poprosił ukochaną o rękę, a Ewelina powiedziała „tak”.

Według wyliczeń „Super Expressu” nie były to tanie oświadczyny. Sam lot balonem kosztował bowiem 1799 zł.

Para pobrała się w październiku. Sama uroczystość także kosztowała fortunę. Mówiło się o nawet milionie złotych. Zaproszeni goście mieli podarować parze niemal 800 tys. zł – w tym Mercedesa AMG klasy C za 450 tys. zł.

Źródła: Instagram/se.pl

Reklama / Advertisement