Szczere wyznanie celebrytki. Dominika Tajner po raz pierwszy wyjawia przyczynę rozwodu z Michałem Wiśniewskim

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska/Fot. PAP (kolaż)
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska/Fot. PAP (kolaż)

Już kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość, że Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Córka Apoloniusza Tajnera usunęła nawet tatuaż z imieniem męża, jednak nie chciała komentować sprawy. Aż do tej pory.

Ostatnie kilka miesięcy to był bardzo intensywny okres dla Dominiki Tajner. Celebrytka wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, później jej mąż złożył papiery rozwodowe, a następnie nastoletni syn trafił do szpitala. Michał Wiśniewski, mimo że nie jest biologicznym ojcem chłopaka, wspierał Dominikę w tych trudnych chwilach. Wydawało się nawet, że ich małżeństwo będzie można jeszcze uratować.

Teraz jednak Dominika Tajner udzieliła szczerego wywiadu na temat rozpadu swojego małżeństwa. – Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo – przyznała w rozmowie z „Fleszem”.

Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie – dodała.

Tajner wyznała, że nadal pracuje nad powrotem do równowagi po rozstaniu, ale jest w dobrym momencie życia. – Uważam, że jestem silną kobietą. Po prostu w moim życiu nastąpiły zawirowania, z którymi muszę sobie poradzić. (…) Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca – oświadczyła.

Źródło: wp.pl