Magda Gessler bawi się w swatkę! Gwiazda TVN liczy, że Polki częściej będą wychodzić za Włochów. „Kiedy zobaczą co Polka potrafi…”

Magda Gessler. / foto: Instagram
Magda Gessler. / foto: Instagram

Gwiazda TVN Magda Gessler od niedawna współpracuje z telewizją Food Network Polska, w której prowadzi program „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. Okazuje się, że niedługo format ten będzie można oglądać we włoskiej telewizji, a restauratorka liczy w związku z tym… na większą liczbę małżeństw Polek z Włochami!

Znana z „Kuchennych Rewolucji” Magda Gessler na antenie Food Network Polska porównywała m.in. truskawkę do członka, a gruszka przypominała jej najładniejsze pupy na świecie.

Licencję na program z udziałem Magdy Gessler wykupili Włosi, co oznacza, że lada moment polska restauratorka będzie szokować odbiorców słonecznej Italii.

No kochani jedzenie jest najważniejsze ale potem jest miłość i seks. Docenili to Włosi i dlatego mój program będzie emitowany właśnie tam – pochwaliła się Magda Gessler.

Gwiazda TVN liczy w związku z tym, że pomiędzy Polkami a Włochami będzie częściej dochodzić do romansów i małżeństw. – Polki kochają Włochów i często za nich wychodzą za mąż, a może teraz będzie się to działo jeszcze częściej – chciałaby Gessler.

Kiedy zobaczą co Polka potrafi… Czuje, że Polki będą ich jeszcze bardziej kręcić – nie ma wątpliwości znana restauratorka.