Matka z Wielkiej Brytanii nie zostanie zmuszona do aborcji! Uchylono nakaz radykalnie lewicowej sędziny

płód zdj. ilustracyjne
płód zdj. ilustracyjne

Radykalna lewica idzie w swoich żądaniach coraz dalej! Najpierw chciano prawa do aborcji, a teraz feministyczni ekstremiści posuwają się do tego, że sądy wystosowują nakazy aborcji. Jest jednak jakiś promyk nadziei ponieważ taki nakaz został właśnie uchylony w Wielkiej Brytanii.

Brytyjski NFZ złożył w sądzie wniosek o nakaz dokonania aborcji w 22 tygodniu ciąży wbrew woli niepełnosprawnej matki. Powodem miała być niepełnosprawność umysłowa kobiety. Jednak ani ciężarna ani opiekująca się jej babcia nie wyrażały zgody ani nawet zainteresowania barbarzyńskim zabiegiem.

Nakaz został wydany przez sędzinę Levien, znaną z radykalnie lewicowych i feministycznych poglądów. Kobieta orzekająca w sprawie współpracowała nawet z organizacją aborterską ” Family Planning Association” i opowiadała się za odebraniem rodzicom kontroli nad wychowaniem dzieci.

W wywiadzie dla „The Guardian” powiedziała: „rodzice niekoniecznie są już najlepszymi ludźmi do radzenia dzieciom w sprawach antykoncepcji, chorób przenoszonych drogą płciową i aborcji i nie mają prawa wiedzieć, czy ich dzieci w wieku poniżej 16 lat zgłaszają się do lekarza”

Sędzia ta, doprowadziła też do ułatwień w przeprowadzaniu na wyspach „aborcji chemicznej” przypominającej zbrodnicze działania niemieckich nazistów w obozach koncentracyjnych.

Więc kobieta o tak spaczonym umyśle nakazała innej kobiecie zabić swoje dziecko. Na szczęście londyński sąd unieważnił ten nakaz.

Zdaje się, że jest jeszcze jakaś nadzieja dla świata zachodu ponieważ po „dobrej stronie mocy” ustawiły się czołowe zachodnie gazety jak np. „New York Times” w którym napisano:

„Obalona decyzja należała do najbardziej odrażających moralnie, jakie kiedykolwiek wydał sąd na Zachodzie, na równi z tą, którą wydał Sąd Najwyższy USA (sędzia Oliver Wendell Holmes) w 1927 r. w sprawie Buck vs. Bell, utrzymując w mocy decyzję o przymusowej sterylizacji niepełnosprawnej intelektualnie kobiety, bo „trzy pokolenia imbecyli wystarczą.”

Po urodzeniu wychowaniem dziecka zajmie się babcia uratowanej od krzywdy ciężarnej matki.

Źródło: Gość Niedzielny, The Guardian, New York Times