Między Warszawą a Łodzią powstaje największy w Europie park wodny. Właśnie ruszyła rekrutacja pracowników

Park wodny. Foto: Pixabay.com
Park wodny. Foto: Pixabay.com

Pod Mszczonowem położonym pomiędzy Warszawą a Łodzią powstaje największy w Europie park wodny. Jego dyrekcja poszukuje 450 pracowników. Właśnie ruszyła rekrutacja. Dla wielu kandydatów będzie to praca marzeń.

Otwarcie Park of Poland planowane jest na koniec 2019 r. W związku z tym poszukiwani są ratownicy, specjaliści od saun, pracownicy gastronomii i strefy SPA, jak również pracownicy obsługi klienta.

– Szukamy łącznie około 450 osób. Nie mam wątpliwości, że nasza rekrutacja jest jedną z największych w historii polskich parków rozrywki. To efekt skali przedsięwzięcia. Chcemy, żeby każdy z gości Suntago Wodny Świat cały czas czuł, że serwis i opieka ze strony naszych pracowników są na najwyższym poziomie – informuje Małgorzata Karwacka, dyrektor personalny spółki Global Parks Poland.

W nowym kompleksie pracę znajdzie między innymi 100 pracowników obsługi klienta, ponad 80 pracowników strefy SPA, ponad 50 kucharzy oraz 20 ratowników.

Zatrudnieni mają zostać także saunamistrzowie, kasjerzy, pracownicy serwisu sprzątającego i pracownicy gastronomii. To jednak nie wszystko, gdyż dyrekcja poszukuje również specjalistów na stanowiska „Relax & Saunaria Managera” oraz „Ogrodnika – pasjonata palm”.

– Wszyscy pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwości awansu w ramach struktury. Pracodawca zaoferuje także pomoc w organizacji transportu na teren parku – informuje firma Global Parks Poland, właściciel parku.

Pierwsze ofert są już dostępne na portalach z ogłoszeniami o pracę.

Źródło: money.pl