Magdalena Środa broni Bodnara i zabójcy 10-letniej Kristinki. „Zbliża się koniec świata naszej cywilizacji”. A wszystkiemu winny oczywiście rząd PiS…

sroda_legia-_Kongres-Kobiet_wolniosc24
PAP: Leszek Szymański Magdalena Środa

Profesor Magdalena Środa niemal każdego tygodnia obwieszcza koniec demokracji, dopóki lewactwo nie dojdzie do władzy Pani Magdalena nie zazna szczęścia. Teraz broni na swoim Facebooku Adama Bodnara, który stawił się za prawdopodobnym mordercą 10-letniej Kristiny. „Jest nie tylko doskonałym Rzecznikiem Praw Obywatelskich ale również obrońcą resztek cywilizacji, która pod rządami PiS ginie”.

Na Facebooku bożyszcze feministek Magdalena Środa odniosła się do dyskusji jaka rozgorzała po oświadczeniu Rzecznika Praw Obywatelskich o zatrzymaniu przez policję Jakuba A., mężczyzny podejrzanego o brutalne zamordowanie 10-letniej dziewczynki z  Mrowin.

Adam Bodnar zamiast pomagać rodzinie poszkodowanych, zwracał uwagę na niewłaściwy sposób postępowania z zatrzymanym, podejrzanym o kilkudziesięciokrotne wbijanie noża w ciało 10-letniej, bezbronnej dziewczynki. Potem by zmylić śledczych zgwałcił ją kamieniem…

Magdalena Środa broni Adama Bodnara i w swojej wizji widzi kres jej cywilizacji.

„Adam Bodnar jest nie tylko doskonałym Rzecznikiem Praw Obywatelskich ale również obrońcą resztek cywilizacji, która pod rządami PiS ginie” – uważa Środa. Jak dodaje, „już w Oświeceniu powstała idea, że ludzka godność polega na zakazie traktowania człowieka jak przedmiot”.

„Nawet najbardziej parszywy rzezimieszek i morderca posiada godność, bo jest człowiekiem. Ta godność to w istocie prawa, które zapewniają mu ludzkie traktowanie nawet wtedy gdy jest bestią. Na przestrzeganiu takich praw polega cywilizowane państwo prawa.”

„Osobiście chętnie podałabym wielu przestępców torturom i traktowała jak bestie, ale nie chciałabym żyć w państwie, które kieruje się takimi doraźnymi emocjami a nie prawem, którego podmiotem jesteśmy my wszyscy niezależnie od tego czy jesteśmy tego godni czy nie. Ale zbliża się koniec świata naszej cywilizacji, widać, że nie tylko klimatyczny.”

Szczujemy, że za tydzień Pani Środa znów obwieści koniec demokracji czy cywilizacji III RP.

Źródło: Facebook: Magdalena środa