Dominika Tajner-Wiśniewska. / foto: YouTube:Polsat
Dominika Tajner-Wiśniewska. / foto: YouTube:Polsat
REKLAMA

Minęły już trzy miesiące od czasu, gdy Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. Dominika Tajner-Wiśniewska dowiedziała się o tej „niespodziance” po powrocie z „Tańca z gwiazdami”.

Na początku Dominika chciała zawalczyć o swoje małżeństwo. Jak później przyznała, łudziła się, że to po prostu kolejny kryzys, jakich wiele było w tym związku.

REKLAMA

Z czasem córka Apoloniusza Tajnera stwierdziła jednak – jak większość partnerek Michała – że nie warto. Dominika postanowiła więc odreagować i wybrała się na wakacje do Tunezji na zaproszenie jednego z biur podróży. Po powrocie do Polski pokazała nowe oblicze.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Dominika zdecydowała się na udział w rajdzie samochodowym. – Od zawsze lubiła adrenalinę – zdradził w rozmowie z „Faktem” znajomy celebrytki. – Jest wolna i może robić, co chce, a motoryzacja zawsze była jej pasją – dodał.

Gwiazda zadebiutowała w rajdzie „Women’s Challenge 4×4” w Wiśle. – Okazało się, że świetnie sobie poradziła – przyznał informator tabloidu. – Wystartowało ponad 40 kobiet, a Dominika zajęła drugie miejsce. Dało jej to mnóstwo satysfakcji. Chce udowodnić Michałowi, że stać ją na coś więcej niż siedzenie w domu i opieka nad dziećmi – dodał.

Źródło: fakt.pl

REKLAMA