Syn bankruta Michała Wiśniewskiego zostanie tancerzem! Trenuje pod okiem Mandaryny

Xavier Wiśniewski. Foto: Instagram
Xavier Wiśniewski. Foto: Instagram
REKLAMA

Michał Wiśniewski od dawna stara się, by jego dzieci weszły do show biznesu. Jak dotąd największe szanse na sukces ma Xavier, który rozwija swoje umiejętności taneczne. Być może nawet niebawem zostanie tancerzem „Ich Troje”.

Publiczność usłyszała o Xavierze podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Wówczas to 17-latek pełnił funkcję asystenta swojego ojca, nosił kostiumy zespołu „Ich Troje”, a także pilnował różnych spraw organizacyjnych. Możliwe, iż wkrótce zwiąże się on z zespołem na dłużej.

REKLAMA

Okazuje się bowiem, że Xavier rozważa wspólne występy z ojcem. Od pewnego czasu uczy się tańczyć w szkole swojej matki, Mandaryny.

– Xavier na razie się waha. Choć wiąże swoją przyszłość z tańcem, obawia się, czy pogodzi to z nauką w liceum i przygotowaniami do matury – ujawnił dla „Faktu” informator.

Źródło: plotek.pl

REKLAMA