Ciężkie chwile Kornela Morawieckiego! Wzruszające słowa kolegów: „Życzę mu, żeby nie cierpiał”

Kornel Morawiecki/fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Kornel Morawiecki/fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

Ostatnie tygodnie to bardzo ciężki zdrowotnie okres dla Kornela Morawieckiego. Polityk mierzy się z chorobą, a dokładnie rakiem trzustki. Słowa wsparcia udzielają mu polityczni koledzy.

Życzę Kornelowi Morawieckiemu, żeby nie cierpiał, żeby wyzdrowiał i jeszcze mógł cieszyć się życiem. W PRL Kornel Morawiecki dostarczał mi gazetę, którą kolportowałem. Dobrze wspominam tamten czas i współpracę z nim – mówi Stefan Niesiołowski.

Choć wielokrotnie politycy różnili się dość mocno pod względem poglądów, to jednak w takiej chwili widać ogromne wsparcie.

Według nieoficjalnych informacji do jakich dotarli dziennikarze Super Expressu sytuacja wygląda bardzo poważnie, a stan zdrowia Kornela Morawieckiego zdecydowanie nie pozwoli mu w najbliższym czasie na powrót do polityki.

Po raz ostatni były poseł Kukiz’15 rozmawiał z mediami pod koniec maja, kiedy to przerwał chemię z powodu zakażenia gronkowcem.

Miałem wlewy chemiczne dożylnie, które trwają kilka godzin. Chciałbym jeszcze trochę pożyć… – mówił na łamach SE.pl.

Teraz nie najgorzej reaguję na chemię, jest to trudna terapia, ale mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy, choć to poważna sprawa… – dodał.

Źródło: SE.pl / NCzas.com