Głupiej się nie da. Totalny odlot Magdaleny Cieleckiej. Aktorka naprawdę to powiedziała

Magdalena Cielecka fot. instagram.com/cielecka_magda.official/
Magdalena Cielecka fot. instagram.com/cielecka_magda.official/

Magdalena Cielecka słynie z tego, że jest przeciwko obecnej władzy w Polsce oraz tradycyjnym wartościom. W związku z tym często wyraża swoje poglądy w mediach. Ostatnio jednak w swoich wyznaniach całkowicie odleciała.

Wywiad, którego Cielecka udzieliła dla magazynu „Elle”, aktorka podzieliła się swoimi refleksjami na różne tematy. Przede wszystkim zdradziła, iż nie żałuje, że nie jest matką.

Nigdy nie miałam silnej potrzeby bycia matką, więc nie starałam się tego celowo doświadczyć. Nie lubię robić czegoś wbrew sobie, bo coś wypada, albo ktoś czegoś oczekuje – wyznała.

Następnie aktorka podzieliła się swoim ciekawym poglądem. Otóż dziwi ją „podział świata na płcie”. To dość nowatorskie podejście, bo przecież nawet ruchy LGBTZBOQ proponują podział na płcie, z tym że rozróżniają ich obecnie coś koło sześćdziesięciu kilku.

Oczywiście jest to kluczowe, ale nie zawsze wyznacza wszystko. Zakochujemy się w człowieku, a nie płci – oznajmiła Cielecka. Artystka przyznała jednak, że nigdy nie była w związku z kobietą, aczkolwiek dodała: – […] dopuszczam, że zakochuję się w kimś i jest nim kobieta.

Źródło: Elle