Korwin-Mikke srogo masakruje w swoim stylu. Burzliwe reakcje internautów

Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube: eMisjaTV
Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube: eMisjaTV

Janusz Korwin-Mikke w swoim stylu zaproponował najlepsze i najprostsze rozwiązanie problemów związanych z marnym systemem edukacji w Polsce. Skrytykował przy tym ostro demokrację.

Media w Polsce rozpaczają, że dzieci mogą nie dostać się do wymarzonych liceów. Lewica zdeklarowana i ukryta prześciga się we wzajemnych oskarżeniach oraz pomysłach, jak rozwiązać ten problem.

Janusz Korwin-Mikke zaproponował najprostsze rozwiązanie: Niech decydują po prostu rodzice, a nie państwo.

Czy wolisz by o edukacji Twojego dziecka decydował Twój mąż (którego sobie wybrałaś i który czasem Cię słucha) czy d***kracja,, czyli Większość złożona z 6 sasiadek-idiotek, dwóch pijakow, urzędnika i p prof. Moniki Płatek? – napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke, lider Konfederacji.

Wpis wywołał burzę w komentarzach. Co ciekawe, nawet osoby próbujące bronić „władzy ludu” przyznawały, że należy działać wbrew jego woli.

Panie Korwin jak by ludzie sami decydowali o wszystkim by był jeszcze wiekszy chaos. Władza musi słuchać ludzi ale musi podejmować mądre decyzje czasem wbrew woli obywatlei – napisał pan Daniel.

Jeżeli uważasz, że nie jesteś w stanie decydować o własnych dzieciach lub pieniądzach ponieważ to spowoduje chaos, to nie decyduj się na dzieci i nie zarabiaj – odpowiedział pan Mateusz.