Lepiej zmieńcie plany na wakacje! Jasnowidz Jackowski zdradza, jakie będą najbliższe tygodnie

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube:Krzysztof Dęga Zaprasza
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube:Krzysztof Dęga Zaprasza

Krzysztof Jackowski, to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Słynny widzący z Człuchowa zasłynął głównie pomaganiu policji w rozwiązywaniu spraw dotyczących na przykład poszukiwania zwłok. Często przepowiada także to, co ma się wydarzyć na świecie oraz prognozę pogody.

Polacy z wytęsknieniem wyczekiwali na wakacje. Gorący czerwiec i bzdury o globalnym ociepleniu pozwalały wierzyć wielu urlopowiczom, że również i lipiec i sierpień przywita nas co najmniej śródziemnomorską aurą. Tymczasem widzimy, że nic takiego nie ma miejsca.

Lipiec zaczął się chłodno i w połowie miesiąca nic nie zapowiada zmiany. Niskie temperatury i towarzyszące im opady deszczu mają utrzymywać się do końca miesiąca. Wg prognoz pogody na ocieplenie możemy liczyć dopiero na przełomie lipca i sierpnia. Jakie zdanie na ten temat ma jasnowidz Jackowski?

Moim zdaniem końcówka lipca będzie ciepła i to się przeniesie na początek sierpnia. Co prawda raz na kilka dni mogą się zdarzać opady deszczu, ale raczej małe – mówi, dziwnie zgodnie z prognozą pogody, jasnowidz Jackowski.

Sądzę, że kolejnym miesiącu czeka nas umiarkowana temperatura, około 24-26 stopni Celsjusza. To będzie takie umiarkowane lato – dodaje słynny widzący z Człuchowa. Jak widać wizje jasnowidza Jackowskiego pokrywają się z prognozą pogody, być może zatem tym razem się sprawdzą.