Szczere wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan! Gwiazda regularnie chodzi do wróżki

Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie odwiedza wróżkę, która pomaga jej rozwiązywać rozmaite problemy. W czasie jednej z takich wizyt celebrytka usłyszała słowa, które ją zaskoczyły.

Gwiazda twierdzi, że od dawna współpracuje z Cyganką, która „prowadzi ją przez życie”. Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie zdradza szczegółów swoich wizyt, jednakże ostatnio zrobiła drobny wyjątek.

– Chodzę regularnie do wróżki. Sprawdza się u niej absolutnie wszystko. Ona czasem mówi mi też, że coś pójdzie nie po mojej myśli. Wtedy mam czas, aby się na to przygotować. Najważniejsze jest, aby się nie ograniczać. Trzeba otwierać się na nowe horyzonty. Nigdy nie proszę jej o rzucanie uroków na innych – powiedziała Rozenek-Majdan.

Gwiazda dobrze pamięta jeszcze czasy, kiedy to nie była osobą powszechnie rozpoznawalną. Wtedy to zajmowała się głównie wychowywaniem dzieci.

– Pamiętam, jak siedziałam u niej z małym Tadeuszem i powiedziała mi, że już niedługo będę miała swój program. Dodała, że będę bardzo popularna i każdy będzie mnie znał. Nie chodziłam do niej przez dwa lata po tym, bo myślałam, że mnie oszukuje. Dopiero jak się sprawdziło, wróciłam i nasza współpraca układa się idealnie. Polecam każdemu – wyznała.

Źródło: pomponik.pl