TVPiS cenzuruje wypowiedzi księdza Isakowicza-Zalewskiego na temat Zbrodni Wołyńskiej?! Pokazujemy co powiedział niepokorny kapłan [VIDEO]

Jacek Kurski, x. Isakowicz-Zalewski Źródło: YouTube, Twitter
Jacek Kurski, x. Isakowicz-Zalewski Źródło: YouTube, Twitter

„Jeszcze trochę i księdza zaczną ze zdjęć wycinać” – napisał jeden z internautów komentując temat dziwnie znikających linków do wypowiedzi x. Isakowicza-Zalewskiego na temat Zbrodni Wołyńskiej na stronach reżymowej telewizji.

„Uwaga: link do mojej wypowiedzi pod Pomnikiem Ofiar Ludobójstwa przestał działa. Czy dyrekcja
@tvp_infomoże to wyjaśnić? @[email protected]
– napisał na swoim Twitterze x. Isakowicz-Zalewski.

Rzeczywiście, linki do wypowiedzi kapłana na temat Zbrodni Wołyńskiej popełnionej przez ukraińskich nacjonalistów na Polakach przestały działać. Czyżby TVP chciało cenzurować prawicowych komentatorów gdy ich przekaz jest dla władzy niewygodny?

„Jeszcze trochę i księdza zaczną ze zdjęć wycinać” – napisał jeden z internautów nawiązując do praktyk komunistycznego aparatu propagandy z czasów stalinowskich.

„Ze smutkiem trzeba stwierdzić […] ciągle zasadnicza sprawa czyli pochówek ofiar nie jest w żaden sposób zrealizowana. Niestety ostatnie pochówki odbyły się osiem lat temu. Wtedy jeszcze żadnej wojny na Donbasie nie było” – mówił w swoim przemówieniu ksiądz.

Czy te słowa są dla PiS-u niewygodne? Czy rządzący uważają je za niebezpieczne? To wołanie o zwrócenie godności ofiarom obrzydliwego ludobójstwa naszych kresowskich rodaków.

Źródło: Twitter

Comments are closed.