Kontrowersje w TVN. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi

Agnieszka Woźniak-Starak, Daria Ładocha.Foto: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak, Daria Ładocha.Foto: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych gwiazd TVN. Ostatnio była ona prowadzącą „Azja Express”. Teraz media donoszą o jej odejściu z programu. Pojawiły się spekulacje kto ją zastąpi.

Jesienią na antenę TVN ma powrócić „Azja Express”. Jak donoszę media, jego prowadzącą nie będzie już Agnieszka Woźniak-Starak. Najbardziej prawdopodobną przyczyną takiego posunięcia ze strony szefostwa stacji są liczne kontrowersje związane z ostatnią edycją.

– Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata (…), to zadania, przed którymi stawiani są nasi bohaterowie, często budzą również moje wątpliwości. (…) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? – skomentowała kontrowersje gwiazda TVN.

Nową prowadzącą „Azja Express” ma być Daria Ładocha, blogerka kulinarna znana przede wszystkim z kampanii reklamowej jednej z sieci dyskontów.

Źródło: interia.pl

Reklama / Advertisement