Paweł Kukiz uderzył demonstranta? „Jestem chłopak z ulicy”. Dziwne doniesienia o agresywnym zachowaniu lidera K’15 [FOTO]

Paweł Kukiz. Foto: PAP/Paweł Supernak
Paweł Kukiz. Foto: PAP/Paweł Supernak

Po facebookowych grupkach opozycji krążą bardzo dziwne doniesienia. Wielu ludzi rozpisuje się o tym jakoby Paweł Kukiz miał uderzyć demonstranta. Czy sytuacja naprawdę miała miejsce?

„KUKIZ URZEDZYŁ DEMONSTRANTA

Dziś ok 18:30 pod sejmem, obok miasteczka wolności przechodził Paweł Kukiz z marszałkiem Tyszką. Karol Mariusz Grabski akurat szykował szczekaczki na codzienny protest pod TVPiS o o 19:30. Złapał więc jedną i krzyknął dwukrotnie w stronę polityków: „Władza minie, wstyd zostanie!”” – tak zaczyna się początek historii, która kończy się biciem demonstranta przez Pawła Kukiza.

Czy lider K’15 naprawdę uderzył kogoś z protestujących? Na chwilę obecną nie ma na to żadnych dowodów, istnieją jedynie internetowe doniesienie z facebookowych grupek.

Cała historia miała wyglądać tak jak na załączonym „screenie”:

Czy Paweł Kukiz uderzył demonstranta? Źródło: Facebook "Okiem Obywatela"
Czy Paweł Kukiz uderzył demonstranta?
Źródło: Facebook „Okiem Obywatela”

Portal FB „Okiem Obywatela” donosi ponadto, że sam „poszkodowany” potwierdza tę wersję wydarzeń. Nie ma jednak żadnych innych dowodów potwierdzających te plotki, sam Paweł Kukiz także się do nich nie odniósł.

Źródło: Facebook

Reklama / Advertisement

Comments are closed.