Absurdy LGBT! Kobieta urodziła dziecko swojemu homoseksualnemu bratu jako surogatka

Chapelle Cooper oraz Michael i Scott z Harper Elisabeth/fot. Facebook Chapelle Knockout Cooper
Chapelle Cooper oraz Michael i Scott z Harper Elisabeth/fot. Facebook Chapelle Knockout Cooper

W Wielkiej Brytanii powstała właśnie megapostępowa rodzina. 27-letnia Chapelle Cooper z Dalton w Kumbrii postanowiał zostać surogatką. Ale nie byle kogo, bo… swojego brata, Michaela. Ten zaś jest w homoseksualnym związku ze Scottem. Zapłodnienie miało miejsce przy użyciu komórki jajowej Chapelle i nasienie partnera jej brata.

Para homoseksualistów mieszka na co dzień w Blackpool. Zażyczyli sobie mieć dziecko. Dowiedzieli się jednak, że adopcja czy też wynajęcie surogatki to wcale nie taka łatwa i tania sprawa.

Z pomocą przyszła siostra jednego z homoseksualistów, Chapelle Cooper. Wpadła na pomysł, że pomoże parze homoseksualistów zdobyć dziecko i zaoferowała się, by urodzić dziecko swojemu bratu.

Scott i Michael rozmawiali o adopcji, a gdy zaczęliśmy wszystko sprawdzać, dowiedzieliśmy się, ile jest różnych przeszkód stojących na drodze do realizacji tego celu – mówiła Chapelle Cooper.

Ktoś powiedział coś o surogatce, jednak pozostała kwestia zaufania obcej osobie. Poza tym byłoby to bardzo drogie – dodała.

Z kolei Michael, jej brat „zawsze chciał mieć dziecko”. – Zostanie ojcem jest spełnieniem moich wszystkich marzeń – mówił brytyjskim mediom.

Chapelle została zapłodniona przy użyciu nasienia Scotta, chłopaka jej brata. W ten sposób na świat przyszła Harper Elizabeth, która będzie wychowywana przez dwóch homoseksualistów.

Źródła: dailymail.co.uk/nczas.com

Comments are closed.