Kuba Wojewódzki nie zwalnia tempa. Jego knajpa szybko zdobywa klientów. Teraz organizuje specjalne koncerty

Kuba Wojewódzki w swojej knajpie fot. instagram.com/niewinniczarodzieje
Kuba Wojewódzki w swojej knajpie fot. instagram.com/niewinniczarodzieje

Kuba Wojewódzki zdecydowanie nie zwalnia tempa w związku z otwarciem swojej knajpy. Zaledwie kilka dni temu „Niewinni Czarodzieje 2.0” otworzyli się dla gości, a „Król TVN” już ściąga w to miejsce muzyków i zaprasza na ich koncert.

Jak dowiadujemy się z opisu najnowszego zdjęcia udostępnionego na instagramowym profilu Kuby Wojewódzkiego, koncert odbędzie się już w najbliższą środę o godzinie 21:00. Na prowizorycznej scenie pojawi się DJ Envee oraz sekcja bassowa. Wstęp na to wydarzenie jest oczywiście wolny.

Na odpowiedź na takie zaproszenie nie trzeba było długo czekać. Choć zdjęcie pojawiło się zaledwie kilka godzin temu, to natychmiast wywołało prawdziwą falę komentarzy i zapowiedzi swojej obecności.

Nie prowokuj mnie Jakubie🙌 bo przyjdę i uzależnię Cię od siebie – napisała Agata Herring, ewidentnie zainteresowana pojawieniem się w lokalu.

Jak wcześniej zapowiadał „Król TVN” jego lokal będzie jedynym takim miejscem w Warszawie i trzeba przyznać, że przynajmniej na początku tej przygody, doskonale widać, że showman wkłada bardzo dużo pracy w rozwój prestiżu lokalu „Niewinni Czarodzieje 2.0”.

Źródło: Instagram.com/Kuba_Wojewodzki_Official / NCzas.com

Comments are closed.