Żydzi płacą za to, by szkalować Polaków! Sponsorowany post na Facebooku oskarżający nas o mord w Jedwabnem

Sponsorowany post na Facebooku zarzucający Polakom masakrę w Jedwabnem wykorzystującym nieobecność Niemców/fot. prnt scrn Facebook
Sponsorowany post na Facebooku zarzucający Polakom masakrę w Jedwabnem wykorzystującym nieobecność Niemców/fot. prnt scrn Facebook

Na Facebooku promowany jest w formie reklamy post szkalujący Polaków. Organizacja o nazwie Shem Olam oskarża w nim Polaków o zamordowanie 1,6 tys. Żydów we wsi Jedwabne. Podkreślono, że Polacy wykorzystali nieobecność Niemców.

Żydowskim środowiskom zależy niezwykle mocno na szkalowaniu Polaków i przypisywania nam holokaustu i wybrania Hitlera na wodza III Rzeszy. Inaczej nie wykupowaliby płatnej reklamy na Facebooku by dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców ze swoją propagandą.

Według organizacji Shem Olam, Polacy mieli wymordować w Jedwabnem 1,6 tys. Żydów. Mało tego – dokonać się to miało, ponieważ Polacy wykorzystali „brak niemieckiej obecności” we wsi.

10 lipca polscy mieszkańcy Jedwabnego zaatakowali żydowskich mieszkańców miasteczka, zamknęli ich w stodole i spalili na śmierć. Tylko siedmiu Żydom udało się uciec śmierci – pisze Shem Olam w sponsorowanym poście na Facebooku.

10 lipca, gdy Niemcy nie byli obecni, mieszkańcy Jedwabnego zebrali Żydów na cmentarzu i zmusili do kopania dołów po czym mordowali przy użyciu siekier. Resztę zgromadzono bez żywności i wody pod palącym słońcem. Wieczorem wyczerpany tłum przemaszerował do dużej stodoły i został zamknięty. Stodoła została następnie podpalona, a ludzie w środku spalili się na śmierć – przekonuje Shem Olam.

Dodaje, że informacje o rzekomej odpowiedzialności Polaków uzyskane zostały – a jakże – dzięki „żydowskiemu historykowi Janowi Grossowi”.

Reklama / Advertisement

Comments are closed.