Hit Internetu! Portal „braci klęczących” o porażce Szydło w PE: „Ten parlament nie był jej godzien”

Jawny hołd propagandzisty i redakcji wpolityce.pl wobec PiS/fot. prnt scrn wpolityce.pl
Jawny hołd propagandzisty i redakcji wpolityce.pl wobec PiS/fot. prnt scrn wpolityce.pl

Jeżeli sądzicie, że media braci Karnowskich pobiły już szczyt płaszczenia się przed władzą, to wiedzcie, że byliście w błędzie. – Ten parlament nie wart, by Beata Szydło pełniła w nim jakąkolwiek funkcję – czytamy w tytule tekstu na propisowskim portalu wpolityce.pl będącego częścią koncernu Fratria.

Ten parlament nie wart, by Beata Szydło pełniła w nim jakąkolwiek funkcję – głosi tytuł na wpolityce.pl autorstwa Tomasza Domalewskiego.

Wiem, że obarczanie całego Parlamentu Europejskiego występkiem przeciwko Beacie Szydło jest pewnym nadużyciem, ale bez właściwej konstatacji kwitującej ten spór, trudno o dobrą ocenę stanu rzeczy. Dwukrotne odrzucenie jej kandydatury w trakcie ustalania przewodniczącego jednej z komisji jest świadectwem ideologicznej pleśni panoszącej się dziś w Strasburgu i Brukseli. To kolejny wykwit lewackiej wizji, której widmo coraz bezczelniej krąży nad Europą – pisze najwyraźniej zaskoczony autor, choć środowiska patriotyczne i wolnościowe mówią o tym przecież od lat.

Wysadzane w powietrze są wszystkie kierunkowskazy, które tak precyzyjnie, odważnie i w zgodzie z intelektualnym rozpoznaniem poustawiali Ojcowie Założyciele. Dla Timmermansów, wcześniej Schulzów i ich wszelkiej maści pobratymców, dla wielu ich sprzymierzeńców, o zgrozo pochodzących także z Polski, honorowanie tradycyjnej rodziny, jej naturalnych nawyków, tęsknot, marzeń, honorowanie wielowiekowych tradycji jest tylko przyczyną do całkowitej zagłady tej spuścizny, bez względu na cokolwiek. I dlatego Beata Szydło tkwi temu nikczemnemu towarzystwu w atmosferze, niczym jakiś piękny pejzaż w oczach barbarzyńcy – kontynuuje autor.

To już nie tylko zemsta za niedopuszczenie Timmermansa za najważniejsze brukselskie biurko, to odwet za kilkukrotne wystąpienia w PE jako polska premier – przekonuje.

Oprócz tego Domalewski opublikowany na wpolityce.pl twierdzi, że przemówienia Szydło w unijnym parlamencie były „druzgocące”.

A ponieważ po Europie porusza się już odczuwalnie wiatr naruszający dotychczasowy układ, trzeba jeszcze więcej arogancji, cynizmu, politycznych oszustw i prostackiej myśli. Dlatego właśnie uważam, że ten parlament nie wart jest tego, by Beata Szydło narażała się kolejny raz na odwet prostaków – konkluduje.

I portal ten – jako część Fratrii – dostaje pieniądze z naszych kieszeni.

Źródło: wpolityce.pl

Reklama / Advertisement

Comments are closed.