Wszystko jasne! Krystyna Pawłowicz znika z polityki, ale w mediach pozostanie. Wiemy co będzie robić

Krystyna Pawłowicz. / foto: PAP
Krystyna Pawłowicz. / foto: PAP

Całkiem niedawno świat obiegły dwie bardzo smutne informacje. Najpierw Stefan Niesiołowski, a później Krystyna Pawłowicz ogłosili odejście z polityki po upływie tej kadencji Sejmu.

Odejście obojga z nich było dla wielu ciosem. Nie od dziś wiadomo, że zarówno Pawłowicz, jak i Niesiołowski słyną z ciętego języka, a często niestety chamstwa, co pozwalało im na obecność w mediach.

Nie wiemy jaka będzie przyszłość „jurnego Stefana”, jednak fanów Krystyny Pawłowicz możemy uspokoić – posłanka Prawa i Sprawiedliwości pozostanie w mediach. Już od października poprowadzi swój własny program.

Swoimi planami na przyszłość Pawłowicz podzieliła się na Twitterze. Okazuje się, iż po wakacyjnej przerwie, a więc od października znajdzie się dla niej miejsce w ramówce Radia Maryja.

W każdy czwartek o godzinie 12.20 będzie można posłuchać p. Pawłowicz w programie „Całkowicie wolne treści”. – Na froncie polskim jest się do końca życia – napisała Pawłowicz.

Wpis posłanki na Twitterze jest jednak bardzo tajemniczy i może sugerować, że Pawłowicz znajdzie także inne zajęcie. W ostatnim czasie „Fakt” sugerował, iż w związku z kończącą się kadencją trzech sędziów TK, tam właśnie wyląduje – była już wówczas posłanka.

Reklama / Advertisement

Comments are closed.