Milik może grać z Piątkiem w jednym mieście. Szykuje się zdumiewająca wymiana za skandalistę

Arkadiusz Milik. / źródło: PAP/Leszek Szymañski

Arkadiusz Milik może zagrać w klubie z tego samego miasta co Krzysztof Piątek z tą różnicą, że Piątek gra w Milanie, a Milik może zagrać w Interze Mediolan.

Włoskie Media piszą, że szykuję się sensacyjna zamiana napastników Milik miałby odejść na Interu a w przeciwną stronę poszedłby Mauro Icardi. To naprawdę byłaby sensacja. Mauro Icardi jest reprezentantem Argentyny, nie wiadomo jednak czy ta zamiana wyszłaby Napoli na dobre.

W zakończonym sezonie Milik strzelił 17 bramek dla swojego klubu, zajmując piąte miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Serie A. Icardi nie był nawet w pierwszej dziesiątce. Argentyński piłkarz jest jednak ceniony na Półwyspie Apenińskim i jest o wiele bardziej sławny od naszego napastnika, między innymi z powodu skandalicznego życia.

26-letni Icardi odbił swojemu dobremu koledze, również napastnikowi Argentyny Maxi Lopezowi żonę, który ma z nią troje dzieci. Żona Lopeza znana pod panieńskim nazwiskiem Wanda Nara. To 31-letnia włoska modelka. Odbicie żony koledze zostało bardzo źle przyjęte przez środowisko piłkarskie, sam Icardi nie ma łatwego charakteru.

On jest skłócony z wieloma osobami w klubie, w tym z częścią drużyny i dlatego też Inter chętnie dokonałby wymiany na dobrego napastnika i według mediów chce wymienić go na Milika. Właściciel Aurelio de Laurentis prowadzi wstępne rozmowy z Wandą, która jest także menadżerem Mauro.

Źródło: Onet sport, Sportowe Fakty

Reklama / Advertisement