Wyrzucenie z TVP to był dopiero początek jej problemów. Kurdej-Szatan dostała dramatyczną wiadomość

Barbara Kurdej-Szatan. / foto: YouTube
Barbara Kurdej-Szatan. / foto: YouTube

Okazuje się, iż odejście z Telewizji Polskiej było dopiero początkiem problemów Barbary Kurdej-Szatan. Teraz popularna aktorka i prezenterka telewizyjna otrzymała kolejne złe wiadomości, tym razem dotyczące jej stanu zdrowia. Jakby tego było mało czeka ją rozłąka z partnerem.

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych aktorek, prezenterek i gospodyń programów telewizyjnych w jednym. Od wielu lat była związana z TVP, gdzie prowadziła m.in. „Kocham Cię Polsko” oraz „Dance, Dance, Dance”.

W ostatnim czasie Kurdej-Szatan została zwolniona z TVP, o co apelowaliśmy już dawno. Jej lewicowe poglądy i m.in. poparcie dla ustawy zezwalającej na mordowanie dzieci nienarodzonych są powszechnie znane.

Odejście z reżymowej telewizji nie jest jedynym zmartwieniem Kurdej-Szatan. Po pierwsze czeka ją rozłąka z partnerem, który otrzymał ofertę pracy na Wybrzeżu. Kurdej-Szatan nie może wyjechać z ukochanym, gdyż już niedługo rozpoczyna zdjęcia do filmu, który ma być kręcony na Łotwie.

Po drugie aktorka otrzymała kolejne złe informacje, tym razem dotyczące jej stanu zdrowia. Potwierdziło się to, czego Kurdej-Szatan obawiała się najbardziej, kobieta ma nawrót boleriozy.

Źródło: pomponik.pl