Grzegorz Braun mówi jak jest: „Psy szczekają, a Konfederacja działa dalej! Z całym szacunkiem, bez urazy dla… psów” [VIDEO]

Grzegorz Braun. / foto: YouTube
Grzegorz Braun. / foto: YouTube

Grzegorz Braun postanowił w formie wideo odpowiedzieć na rojenia zawistników ogłaszających w różnych mediach koniec Konfederacji. Jest ostro i oczywiście w unikatowym stylu Pana Grzegorza.

Grzegorz Braun w ostrych słowach ogłasza światu, że plotki o śmierci Konfederacji są bardzo przesadzone. Niuansy tego typu ogłaszają zawistnicy natomiast Konfederaci ciężko pracują przed wyborami do polskiego parlamentu czego efekty już niedługo będziemy mogli zobaczyć

„Szczęść Boże. Psy szczekają, a Konfederacja działa dalej. Z całym szacunkiem, bez obrazy, bez urazy, z sympatią pełną… dla psów. Ja bardzo cenię sobie obecność czworonogów w życiu człowieka, a tu po prostu nie znajduję lepszego powiedzonka, które by [..] definiowało aktualny stan tego projektu.” – powiedział dość ostro o knujących i przeinaczających fakty zawistnikach.

Naczytałem się w ostatnich tygodniach, miesiącach, nasłuchałem się takich komunikatów wysyłanych […] z nieukrywaną radością: „Koniec Konfederacji, Konfederacja właśnie się skończyła” […] Nikt się nawet nie fatyguje aby sprawdzić u źródła. Jak to właściwie jest z tą Konfederacją? […] Proszę szanownych funkcjonariuszy frontu ideologicznego pełniących obowiązki dziennikarzy różnych tytułów […] Proszę nie ogłaszać komunikatów o rozpadzie Konfederacji, o jej końcu” – skierował się do redaktorów różnych lewicowych tup propagandowych.

„Rzecz jasna wielu życzy nam takiego przedwczesnego zgonu. To też jest jakaś pozytywna recenzja naszych działań.” – stwierdził jeden z liderów Konfederacji.

„Konfederacja Korony Polskiej, w skrócie „Korona” to parta, którą tworzę DLA Konfederacji Korwin, Braun, Godek, Narodowcy […] Po to żeby wzmacniać ten element centrowy katolicki pomiędzy partiami” – zapewnił o swoich dobrych intencjach reżyser i polityk.

Źródło: YouTube

Comments are closed.