Magda Gessler jest chora? Gwiazda TVN dramatycznie chudnie w oczach

Magda Gessler. / foto: Prt Sc TVN
Magda Gessler. / foto: Prt Sc TVN

Znana restauratorka i gwiazda telewizji Magda Gessler jest wielką miłośniczką jedzenia. Po jej ostatnich zdjęciach w mediach społecznościowych widać, że staje się coraz chudsza. Czy ma to związek z odchudzaniem, czy też jest oznaką jakiejś choroby?

Utrata wagi przez Magdę Gessler jest bardzo szybka. Wszyscy specjaliści od odchudzania wiedzą jednak, że może to być niebezpieczne dla zdrowia.

Nie bez znaczenia jest tryb życia jaki prowadzi restauratorka. Żyje ona bowiem w pełnym pędzie, jej kalendarz jest zapisany różnymi ważnymi wydarzeniami. Niewykluczone, że właśnie to jest przyczyną utraty wagi.

Gessler wyznaje, że jej nowa figura jest zasługą diety, którą ostatnio stosuje. Ostatnio straciła nawet 10 kg w czasie pobytu w Meksyku, gdzie nie miała dostępu do tradycyjnego jedzenia.

Niewykluczone jednak, że za schudnięciem celebrytki stoi jej syn, Tadeusz Muller. Ponoć gwiazda pozwoliła mu ułożyć dla siebie dietę.

– Przekonuję mamę do świata roślin na talerzu, pokazując jej bogatą paletę roślin i ich różnorodność. Zresztą ona ma tego świadomość. Przed nami jeszcze dużo pracy do wykonania, ale mama już deklaruje, że odżywia się warzywami, a mięso je jedynie w niedziele – powiedział Muller.

Źródło: se.pl

Reklama / Advertisement

Comments are closed.