U nas afera w Białymstoku, a na Słowacji marsz „Dumna Rodzina”! Tysiące osób w Bratysławie poparło wartości rodzinne

Dumna Rodzina na Słowacji Fot. PCh24

Ulicami Bratysławy przeszedł marsz „Dumna Rodzina”. Jego uczestnicy manifestowali swoje przywiązanie do wartości rodzinnych. Zorganizowała go Slovakia Christiana Foundation. Marsz zakończył się rodzinnym piknikiem.

Uczestnicy marszu podkreślali, że jedynie rodzina jest gwarantem prawidłowego rozwoju biologicznego, psychicznego oraz intelektualnego dzieci. W sumie w stolicy Słowacji pojawiło się kilka tysięcy osób, w tym także politycy: przewodniczący Rady Narodowej Republiki Słowackiej oraz lider Słowackiej Partii Narodowej, Andrej Danko, przywódca ruchu Jesteśmy Rodziną Boris Kollar i poseł do PE Milan Uhrik.

Słowacy dzielnie prowadzą walkę o wartości rodzinne. Trzeba przypomnieć, że w kwietniu tego roku parlament tego kraju przegłosował m.in. uchwałę wzywającą rząd do wypowiedzenia stambulskiej konwencji, która narzuca sygnatariuszom akceptację ideologii gender.

Marsz Dumnej Rodziny przeszedł placu Rudnay głównymi ulicami Bratysławy i wzbudził duże zainteresowanie mieszkańców i mediów, które do niedawna skupiały się na paradach homoseksualistów.

Źródło: PCh24/ webnoviny.sk

Reklama / Advertisement

Comments are closed.