Wiedźmin będzie homo? Nie wiadomo. Ale elfy będą Murzynami. Netflix pokazał zwiastun [VIDEO]

Czarnoskóre elfy i Geralt w zwiastunie
Driady i Geralt w zwiastunie "Wiedźmina" Netflixa/fot. YouTube/Netflix Polska

Najgorsze potwory rodzą się w nas samych. Zobacz pierwszy oficjalny teaser 1. sezonu serialu „Wiedźmin” – czytamy w opisie oficjalnego zwiastuna serialu „Wiedźmin” produkowanego przez Netflix.

Netflix znany jest z forsowania politpoprawnych obrazów oraz walki o lewackie ideały. Z tego powodu po raz pierwszy niedawno ogłoszono stratę. W USA wyniki finansowe były zdecydowanie poniżej oczekiwań, zaś w skali globu pozyskał mniej nowych klientów, niż zakładał.

Teraz wypuszczono po raz pierwszy oficjalny zwiastun serialu „Wiedźmin”. Netflix szykuje się już do startu serialu wzorowanego na polskiej powieści.

Oczywiście nie można było stworzyć normalnego serialu z oddaniem oryginalnych wzorców. W zwiastunie widzimy elfy, które są… czarnoskóre. Narrator mówi też w tym momencie, że „ludzie je wybili”.

Ciekawe czy sam Geralt będzie homoseksualistą? Ostatnio w każdej prawie produkcji Netflixa wątek homoseksualny jest obowiązkowy więc niewykluczone, że tutaj też takowy się pojawi.

Fanom rzuci się też w oczy fakt, o którym już się mówiło. Geralt nie ma charakterystycznych dla wiedźminów dwóch mieczy dwuręcznych, ale tylko jeden.

Reklama / Advertisement

Comments are closed.