Wielkie otwarcie Biedronki. To będzie najnowocześniejszy sklep w Polsce

Najnowocześniejsza Biedronka w Polsce. / foto: materiały prasowe Jeronimo Martins
Najnowocześniejsza Biedronka w Polsce. / foto: materiały prasowe Jeronimo Martins

Popularna marka należąca do Jeronimo Martins szykuje się do wielkiego otwarcia. Najnowocześniejsza Biedronka w Polsce ma powstać w Krakowie, a nowe miejsce będzie dostępne dla klientów już od 23 lipca.

Najnowocześniejsza Biedronka w Polsce ma być zlokalizowana w Centrum Serenada w Krakowie. Biedronka będzie wykonana w formacie 2.0. Oznacza to w największym skrócie zoptymalizowanie zużycia energii oraz produkcji odpadów, Biedronka 2.0 ma być przyjazna środowisku.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona najemców Centrum Serenada. Uruchamiając jeden z najnowocześniejszych i największy sklep sieci Biedronka w Krakowie dajemy klientom możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty – mówi Dawid Skrzypski, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań Biedronka jest nie tylko nowoczesna, ale również przyjazna klientom – dodaje. Rozwiązania mają być jednak przede wszystkim ekologiczne, a to niekoniecznie może spodobać się klientom.

Ale czego się nie robi dla gangu słodziaków. A właśnie ta oferta specjalna Biedronki ma uświetnić otwarcie nowego sklepu. Dawno nie widziane pluszaki będą dostępne w nowym sklepie za złotówkę dla każdego kto wyda w ciągu tygodnia od otwarcia minimum 149 złotych.

Reklama / Advertisement

Comments are closed.