Znowu to zrobił! Robert Lewandowski pogrążył Real Madryt. Strzelił pięknego gola [VIDEO]

Robert Lewandowski. Foto: PAP/EPA/RONALD WITTEK

Czyżby mała zemsta? Robert Lewandowski strzelił drugiego gola w International Champions Cup. Polak pomógł Bayernowi Monachium zwyciężyć 3:1 z Realem Madryt. Przypomnijmy, że wcześniej polski napastnik był łączony z klubem z Hiszpanii.

W poprzednie wakacje trwała paro miesięczna saga o tym jak Robert Lewandowski miał zmienić za ponad 100 milionów euro do Realu Madryt. Jednak jak twierdza media po słabym mundialu w Rosji, „królewscy” mieli zrezygnować z prób pozyskania polskiego napastnika.

Teraz kapitan reprezentacji Polski wraz z Bayernem Monachium jest na tournee w USA. Tam Bawarczycy grają sparingi z najlepszymi drużynami Europy. Ostatnio przegrali z Arenalem Londyn 1:2. W tamtym meczy Lewandowski strzelił  jedynego gola dla swojej drużyny.

Tym razem Bayern w sparingu z Realem kontrolował mecz i wyraźnie wygrał 3-1. Nasz rodak strzelił gola w drugiej połowie meczu na 2-0. Gol padł w 67. minucie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl