Totalny odlot Magdaleny Środy! Czołowa feministka porównała „Polskę PiS” do państwa Hitlera

Magdalena Środa na Kongresie Kobiet/foto: PAP
Magdalena Środa na Kongresie Kobiet/foto: PAP

Magdalena Środa, jak na czołową przedstawicielkę lewactwa przystało, alarmuje, że w Polsce szerzy się faszyzm. I przechodzi do ataku. „Faszystowskie Niemcy, tak jak chce tego naczelny «Gazety Polskiej» i paru biskupów, po kilku latach rządów Hitlera a pod szczególną pieczą Himmlera, były rzeczywiście «wolne od LGBT»” – napisała feministka.

W zamieszczonym na Facebooku wpisie Środa nawiązała do historii państwa niemieckiego pod wodzą Adolfa Hitlera.

„Może warto przypomnieć, że w faszystowskich Niemczech w 1937 roku powstała «Narodowa Centrala do Walki z Homoseksualizmem i Aborcją». Uroda nazewnictwa bardzo przypomina instytucje, które teraz powstają w Polsce” – lamentowała „profesora” z UW.

„Faszystowskie Niemcy, tak jak chce tego naczelny «Gazety Polskiej» i paru biskupów, po kilku latach rządów Hitlera a pod szczególną pieczą Himmlera, były rzeczywiście «wolne od LGBT». Co prawda trzeba było w tym celu użyć obozów koncentracyjnych ale dziś można prościej: można zgnoić, zastraszyć, pobić, ocenzurować, nie pozwolić żyć. Z błogosławieństwem władzy i Kościoła” – rozwinęła swoje przemyślenia.

„W którą to stronę zmierzasz Polsko PiS? Jak daleko oddalisz się od demokracji i chrześcijaństwa?” – dramatycznie zakończyła Środa.

Źródło: Facebook