Harry, Meghan i Archie. Foto: Instagram
Harry, Meghan i Archie. Foto: Instagram
REKLAMA

Internet aż huczy od plotek o kolejnej ciąży Meghan Markle. Para książęca Sussex niebawem ma ogłosić radosną nowinę.

Meghan po raz pierwszy została mamą na początku maja. Mimo tego już pojawiają się doniesienia o kolejnym potomku w rodzinie królewskiej. Meghan i Harry mają oficjalnie ogłosić tę nowinę jeszcze w tym roku. Brytyjskie tabloidy podają tę informację powołując się na ekspertów zbliżonych do rodziny królewskiej.

REKLAMA

Jesienią Meghan, Harry i Archie mają udać się w podróż do Afryki. Według doniesień brytyjskich mediów, informację o kolejnej ciąży Meghan miałaby ogłosić po powrocie do Wielkiej Brytanii.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Dziennikarze na Wyspach popierają tę tezę słowami Melanie Bromley, obrze poinformowanej ekspert ds. rodziny królewskiej. Kobieta odpowiedziała na pytanie dziennikarzy o to, kiedy Meghan i Harry mieliby obwieścić światu, że spodziewają się kolejnego potomka.

„Jesienią będą w Afryce, przez co będą naprawdę zajęci, a więc po powrocie” – mówiła cytowana przez Daily Express Bromley.

Wiele osób podchodzi jednak sceptycznie do tych informacji. Zwłaszcza, ze Archie Harrison Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja 2019 roku, czyli niespełna trzy miesiące temu.

Źródło: Daily Express/eska.pl

REKLAMA