Michał Wiśniewski. Foto: YouTube
Michał Wiśniewski. Foto: YouTube
REKLAMA

Michał Wiśniewski jeszcze niedawno zapewniał, że nie chce wchodzić w nowy związek. Mimo że wokalista jeszcze się nie rozwiódł z Dominiką Tajner, już zamieszkał z nową partnerką i jej dziećmi. Do muzyka wprowadziła się Paulina z Warszawy.

– Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi – zdradziła w rozmowie z „Faktem” osoba z otoczenia Wiśniewskiego.

REKLAMA

Jak się okazuje, nowa miłość muzyka ma już czwórkę dzieci – tak jak on. Cała piątka miała wprowadzić się na początku lipca do podwarszawskiej willi wokalisty Ich Troje.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Jak donosi „Fakt”, para miała poznać się przez internet. Początkowo nic nie zapowiadało wybuchu nowego uczucia. Para rozmawiała o życiu, dzieciach i muzyce.

Jednak kontakt stawał się coraz bardziej intensywny, a Michał i Paulina postanowili umówić się na spotkanie. Od tego momentu sprawy potoczyły się w zawrotnym tempie.

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie już cztery śluby i trzy sfinalizowane rozwody. Pierwszą żoną muzyka była Magda Famme, kolejną Marta „Mandaryna” Wiśniewska, a po niej Ania Świątczak.

W 2011 roku Michał ożenił się z Dominiką Tajner i mimo że wydawało się, że para wytrwa ze sobą do końca życia, to w marcu wokalista złożył papiery rozwodowe. Para czeka na pierwszą rozprawę.

Źródło: fakt.pl

REKLAMA