Terror postępuje! Kobieta została zmuszona do zamknięcia biznesu, bo przyszedł do niej facet udający babę

Jessica Yaniv, zmiennopłciowy dewiant z Kanady oskarża kobiety prowadzące gabinety depilacji o dyskryminację. Nie chciały one usuwać włosów z jego męskich genitaliów. Zdjęcie: Twitter/trustednerd
Jessica Yaniv, zmiennopłciowy dewiant z Kanady. Zdjęcie: Twitter/trustednerd

Pochodząca z Brazylii imigrantka w Kanadzie została zmuszona do zamknięcia swojego biznesu po tym jak pozwano ją do sądu o dyskryminację. Zajmowała się depilacją i nie chciała usunąć włosów z genitaliów mężczyzny udającego kobietę.

Maria Da Silva urządziła jeden z pokoi w swoim mieszkaniu jako gabinet depilacyjny. Za pomocą wosku usuwała swym klientkom włosy. Teraz ona, jak i kilka innych kobiet zostały zmuszone do zamknięcia swej takiej samej działalności.

Kobieta, a później 15 kolejnych zostało pozwanych przed Trybunał Praw Człowieka w Kolumbii Brytyjskiej. Wszystko za sprawą niejakiego Jessica Yaniv, który jest udającym kobietę mężczyzną. Zmiennopłciowy dewiant poszedł do Da Silvy i zamówił depilowanie swych męskich genitaliów.

Kiedy kobieta odmówiła zboczeniec oskarżył ją o dyskryminację ze względu na płeć i złożył na nią donos. Jak się później okazał odwiedził kolejnych 15 gabinetów wszędzie żądając od prowadzących je kobiet zajmowania się jego genitaliami.

Jak powiedział reprezentujący kobietę prawnik po miesiącach oskarżeń i dochodzeń postanowiła ona zamknąć swą działalność. Podobnie postępują niektóre pozostałe kobiety, które padły ofiarą zboczeńca. Teraz toczy się przed trybunałem rozprawa.

Zboczeniec powiedział w sądzie, że był dyskryminowany i próbowano mu narzucać „poglądy na społeczeństwo”.

Poglądy religijne i kulturowe nie powinny kolidować z firmą świadczącą usługi, a kosmetyczki powinny być zobowiązane do wykonywania zabiegów woskowania na mężczyznach identyfikujących się jako kobiety – mówił Yaniv.

Trybunał Praw Człowieka wezwał też na rozprawę inne kobiety, które odwiedził dewiant. Jak twierdzi reprezentujący je adwokat Jay Cameron niektóre z nich też zrezygnowały z prowadzenia swej działalności. Wskazuje, że zboczeniec chodził tylko do gabinetów prowadzonych przez imigrantki.