Karnowski zzieleniał na wizji. Ksiądz Zieliński zaatakował w jego programie PiS za tchórzostwo, oportunizm i kapitulowanie przed lgbt [VIDEO]

Jarosław Kaczyński i flaga LGBT. / foto: PAP
Jarosław Kaczyński i flaga LGBT. / foto: PAP

Ksiądz Henryk Zieliński bezpardonowo zaatakował PiS w programie TVP Info „Salon Dziennikarski” zarzucając rządzącym tchórzostwo i kapitulowanie przed lgbt. Prowadzący program Jacek Karnowski bezsilnie próbował powstrzymać kapłana przed mówieniem prawdy o oportunizmie rządzących.

Ksiądz Zieliński podjął temat przemocy prawnej i kulturowej, której dopuszcza się środowisko LGBTPIS. Wskazał na podwójne standardy państwa PiS, uleganie tej przemocy i kapitulowanie przed nią.

Zwracając się do Karnowskiego powiedział, że gdyby redaktor zdjął koszule i próbował tak przejść przez Warszawę zostałby zatrzymany. Natomiast jakiś facet w stringach zmuszający do oglądania obscenicznych zachowań nie jest przez nikogo niepokojony.

Karnowski wytłumaczył księdzu na czym polegają zalety obłudnego zachowania PiS. Otóż dewiant mógłby położyć się na ulicy, a wtedy cały świat wrzeszczałby o przemocy w Polsce, więc lepiej tego nie robić, tylko kapitulować przed lesbijkami, homoseksualistami, biseksami i zmiennopłciowcami.

Ksiądz Zieliński mówił, że własnie państwo polskie i media wpadają w pułapkę zastawioną przez LGBTGW. Przez tchórzostwo, oportunizm i obłudę rządzącego Pis stajemy się zakłądnikami agresywnych środowisk LGBTAIDS.