Mocne przemówienie biskupa w obronie rodziny! „Diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe”

Biskup Ignacy Dec. / foto: Twitter
Biskup Ignacy Dec. / foto: Twitter

Mocne przemówienie w obronie tradycyjnej rodziny przed ideologią LGBT, będącą elementem cywilizacji śmierci, wystosował kolejny hierarcha kościelny. Tym razem mowa o słowach bp Ignacego Deca, który przemawiał w Częstochowie.

W ostatnim czasie głośno było o słowach arcybiskupa Jędraszewskiego, który sparafrazował wiersz z czasów Powstania Warszawskiego i powiedział, że dziś musimy się przeciwstawić czerwonej, a nie tęczowej zarazie. Bo tych słowach uderzających w szerzących ideologię LGBT lewactwo podniosło głosy oburzenia.

Teraz kolejny hierarcha kościelny stanął w obronie tradycyjnej rodziny przed cywilizacją śmierci. Mowa o słowach biskupa Deca, który przemawiając w Częstochowie mówił o „diable”, który przebrał się w „tęczowe szaty”.

Bp Dec mówił o ostatnich atakach na Kościół Katolicki. Przypomnijmy, że doszło ze strony środowisk LGBT do sprofanowania obrazu Maryi, ale także fizycznych ataków na księży, czy próby wymuszenia udzielenia „ślubu” parze homoseksualnej.

Starsi mówią, że nawet za czasów komunistycznych nie było takich zachowań i takich działań antykościelnych, bluźnierczych jak dzisiaj, że diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe – powiedział bp Dec.

Duchowny podkreślił także, że dziś katolicy są prześladowani „przez kamieniowanie medialne za wypowiedzi w obronie wartości katolickich i narodowych, za sprzeciw wobec znieważania świętych znaków i parodiowania świętych obrzędów”.

Źródło: Gość Niedzielny