Seksskandal w elitarnym trójkącie. Zamieszani między innymi brytyjski książę i Bill Clinton. Główny świadek właśnie zmarł

Książę Andrzej, Virginia Roberts, Donald Trump i Bill Clinton/fot. YouTube/M de L / Daily Mail/PAP/Facebook Bill Clinton
Książę Andrzej, Virginia Roberts, Donald Trump i Bill Clinton/fot. YouTube/M de L / Daily Mail/PAP/Facebook Bill Clinton

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate, książę William, książę Filip i królowa Elżbieta II są wiązani z pewną wstydliwą historią. Na nowo pojawiły się oskarżenia wobec przyjaciela rodziny królewskiej Jeffrey’a Epsteina, miliardera i finansisty o nakłanianie nieletnich do prostytucji. Jednym z jego przyjaciół jest syn Elżbiety II, książę Andrzej. Miliarder został odnaleziony martwy w swojej celi.

Jeffrey Epstein był oskarżony o wykorzystywanie seksualne nieletnich dziewczyn. Nakłaniał je także do prostytucji.

Jeszcze lepiej jest, gdy wejdzie się w różne relacje miliardera. W jego aktach widzimy, że wśród potencjalnych klientów są wielkie osobistości, np. prezydent USA Donald Trump, były prezydent Bill Clinton, a nawet książę Andrzej z brytyjskiej rodziny królewskiej.

W piątek sąd federalny w Nowym Jorku odtajnił dokumenty w sprawie Virginii Giuffre. Miała być ona niewolnicą seksualną Epstein’a. Była „wynajmowana” najbliższym przyjaciołom miliardera. Policja odkryła w jego rezydencji obsceniczne zdjęcia nieletniej.

Lewicowe media trąbią również o powiązaniach Epsteina z obecnym prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Milarder rzekomo miał być jednym z klientów zmałego. Ujawniono nagranie z 1992 roku. Około 30 młodych kobiet zabawiało dwóch mężczyzn – Jeffreya’ Epstein’a oraz obecnego prezydenta USA Donalda Trumpa.

Sąd ocenił też, że książę Andrzej przebywał w prywatnej willi Epsteina, gdzie dotykał piersi młodych kobiet. Był też oskarżony o gwałt na 16-latce.

Także były prezydent USA Bill Clinton – znany z seskskandalu z Moniką Lewinsky – był przyjacielem Epstein’a. Podróżował w wiele miejsc i gościł na prywatnej wyspie miliardera.

NBC poinformowało, że Epstein powiesił się w swojej celi w Metropolitan Correctional Center w Nowym Jorku. Zwłoki odnaleziono o godz. 7.30 czasu lokalnego.

Źródło: se.pl